Ankara Xerox Servisi

Ankara Xerox Servisi, Xerox marka yazıcı ve fotokopi makinelerinin tamiri ve parça değişimlerini Xerox teknik servisimizde garantili yapmaktayız. Yazıcı ve Fotokopi tamirinde uzman teknisyenlerimiz, servisimize getirmiş olduğunuz cihazların arızalarını kısa sürelerde ücretsiz olarak tespit ederek gerekli tüm işlemleri garanti olarak yapıp sizlere teslim eder. Ankara Xerox Yazıcı Servisi olarak, makinelerin daha iyi çalışmasını çok daha kaliteli kopyalar vermesini sağlamaktayız.

Ankara Xerox Servisi - Yazıcı ve Fotokopi Tamiri
Xerox Teknik Servis: 0312 473 76 16 ve Wp 0532 357 33 51.

Ankara Xerox servisi olarak fotokopi ve yazıcı tamiri, bakımı veya teknik destek ihtiyaçlarınızda destek almak için bizleri her zaman araya bilirsiniz.

Ankara Xerox Yazıcı Servisi

Xerox yazıcının çalışmaması, verdiği kopyadan, sürekli kağıt sıkıştırmasından, kirli, lekeli, okunmayacak durumda olan kopyalardan sıkıldıysanız, sizi Ankara'da 38 yıldır fotokopi ve yazıcı tamiri yapan firmamıza bekliyoruz. Xerox Yazıcı tamiri çok bilgi ve birikim gerektiren bir iştir ve herkes yapamaz. Siz de cihazlarınızdaki arıza ve sorunlardan sıkıldıysanız, yapılacak tüm tamir işlemlerine ve yedek parçalara gerçek garanti veren bir firma arıyorsanız, sizi Xerox Yazıcı Servisi Ankara şubemize bekliyoruz.

Ankara Xerox Fotokopi Servisi

Xerox Yazıcı Bakımı ve Bakımın Önemi: Yazıcı ve fotokopi makinelerinde kullanılan tonerlerin doğası gereği makine çalıştıkça bu tonerler makine içine yayılarak birçok parçanın kirlenmesine, bozulmasına veya ayarlarının değişmesine neden olmaktadır. Tabii bir başka neden ise makinenin bulunduğu ortamın durumudur.

Xerox Yazıcı Tamiri - Bakım öncesi

Yazıcı ve fotokopi makinelerinde en az iki, ortalama dört adet soğutucu fan bulunmaktadır. Makineyi çalıştırdığınızda bu fanlar dışarıdan hava çekerek makine içinde gerekli üniteleri soğutur. Tabii ki bu işlemi yaparken dışarıdan aldığı hava içindeki tozlar zamanla makinenin içine yapışır ve yazıda birçok soruna hatta arızalara neden olur.

Xerox Yazıcı Tamiri - Bakım Sonrası

Xerox Yazıcı Servisi Ankara şubemize getirilen cihazların tamir ve parça değişimlerinden sonra ücretsiz olarak bakımını yaparak ileriki zamanlarda ortaya çıkabilecek birçok sorunun önüne geçmiş olacaksınız.

y

Ankara Xerox Fotokopi Servisi

Ankara Xerox Yazıcı Servisi

Tel: 0312 473 76 16 ve Tel: 0312 473 76 69

Kabil Cad. 74/A Balgat - Ankara. 04460